TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

W poniedziałek Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.

 1. We wtorek ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
 2. W środę panie z Caritasu będą wydawać żywność od godz. 13.00. Tym razem wyjątkowo proszę odbierać ze świetlicy sali wiejskiej pamiętając o zachowaniu reżimu sanitarnego.
 3. Przed nami pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
 4. w czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo godziny świętej i okazja do skorzystania do sakramentu pojednania.
 5. w piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych zgłoszonych w poprzednim miesiącu, na spowiedź od godz. 17.00 zapraszam dzieci szczególnie zbierające I piątki miesiąca
 6. w sobotę o godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP
 7. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzę udanego odpoczynku i zaczerpnięcia sił. Nie zapominajmy podczas miesięcy letnich o praktykowaniu naszej wiary.
 8. Zwróćmy uwagę na strój w jakim przychodzimy na nabożeństwa. Przypominam o zasłanianiu ramion i odpowiedniej długości odzieży dolnej.
 9. W tym tygodniu zakończą się prace rewitalizacyjne nawierzchni wokół kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli to dzieło.
 10. Na bocznym ołtarzu znajdziemy koperty na trwające prace.
 11. Jest nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem modlitewnym na cały miesiąc oraz Gość Niedzielny z wakacyjnym cyklem reportaży o sanktuariach maryjnych w Polsce. Cena 6 zł.
 12. W gablocie znajdziemy szczegółowe plany odpustów w Borku i Wieleniu Zaobrzańskim.
 13. Przed tygodniem na składkę inwestycyjną zebrano 2629,91 zł
 14. Zmarł ś.p. ks. kan. Marian Kieroń, były proboszcz w Książu. Msza pogrzebowa w środę o godz. 11.00 w kościele św. Mikołaja, po niej Wieczny odpoczynek…
 15. Bóg zapłać:

– za przekazywane słodkie dla pracowników.

– za ofiary składane w kopertach i na tacę

– za prace wykonane dla naszej wspólnoty

– rodzinom z Niedźwiad, które w tym tygodniu posprzątały kościół